NCDHlogo Groot Nieuw6

Commissies

De N.C.D.H. haar bestuur en commissies bestaan uit de volgende vrijwilligers:

Verenigingsbestuur
Voorzitter: Katja van den Eijnden - katja@ncdh.nl
Secretaris: Karin Nieuwenhof - karin@ncdh.nl
Penningmeester: Hèlen Kroon - helen@ncdh.nl
Bestuurslid Communicatie: Richard Schmid - richard@ncdh.nl
Bestuurslid Gezondheid en Database: Simone Maten - simone@ncdh.nl

Vacatures
Bestuurslid met een voorkeursinteresse voor het penningmeesterschap.
Bestuurslid met een voorkeursinteresse voor de evenementen.

Ledenadministratie
Mevr. M. Thomas
Ledenadministratie@ncdh.nl

Redactiecommissie
Mevr. M. van Rossum
redactie@ncdh.nl

Evenementencommissie
Mevr. M. Nieuwenhof
Dhr. A. Klapwijk
evenementen@ncdh.nl

Gezondheidscommissie
Mevr. E. Kuipers
Mevr. J. Lagendijk
Mevr. A. Morgans
Mevr. L. Plat-Coelers
gezondheid@ncdh.nl

Databasecommissie
Dhr. P. Bosstad (beheerder)
database@ncdh.nl

DIN-fonds commissie
Mevr. A. de Boer
Mevr. J. Lagendijk
Dhr. J. Lagendijk
Mevr. S. Lourens
Mevr. M. van Twist
Dhr. M. Verburgt
info@din-fonds.nl
078-6816213

Nestinventarisatie
Mevr. H. Berlage
Mevr. J. Lagendijk
Mevr. A. Morgans (coördinatie)
Mevr. E. Schaareman
nestinventarisatie@ncdh.nl

Pup-informatie
Katja van den Eijnden
pupinformatie@ncdh.nl
0180-472590

Website
Jeroen Moolenschot
webmaster@ncdh.nl

Contact algemeen
info@ncdh.nl

© 1947 - 2020 Nederlandse Club voor Dalmatische Honden