Clubshow 29-05-2022


30 mei 2022

Keurmeesters: Oleg Fintora & Ludmila Fintorova (SK) 

87 inschrijvingen

Zondag 29 mei 2022, Kerkwijk

BIS en CLUBWINNAAR 2022: Canadian Club Vom Teutoburger Wald
Res.BIS: Pretty In Pink Passionate About You

Beste jongste puppy: Belamy Von Der Oebisfelder Burg
Beste puppy: Namara’s Ay Caramba
Beste jeugd: U Make My Heart Beat Passionate About You
Beste veteraan: Christi Ormond Intelligent Solution

Reuen

Jongste puppyklasse reuen 

 1 Daelly Dot's Vigo's Dr. No  1 VB

Puppyklasse reuen 

 2  Beech Lane Walk To Barafundle Bay  Afwezig
 3  Flying Spots Bachelors Button  B
 4  Flying Spots Lavender Blue  4 VB
 5  Flying Spots Morning Glory  VB
 6  Flying Spots Purple Rain  1 VB
 7  Handsome Helios Of Apollo Estate  3 VB
 8  Loebas  2 VB
 9  Marque Marron ‘s Péridot  B

Jeugdklasse reuen 

 10  Bartok Tiwele Elensar  1 U
 11  Mushu Tiwele Elensar  2 U
 12  Un Su Mille Cani D'amore  3 U

Tussenklasse reuen

 14  Puntinato Ballante Tic Tac Terror  1 U + Res.CAC
 15  This Is Trayvon Of The Three Turnip's  2 ZG

Openklasse reuen

 16  Farin Vom Scheibenholz  ZG
 17  Gwynmor Lionheart  1 U
 18  Gwynmor Loyal Lucca  ZG
 19  Indian Feather Ivanhoe Chief  4 U
 20  Indiana Jones Vom Hause Fiedanu  2 U
 21  Laffay L'Hommage de Lacrima von Stella Matutina  3 U
 22  Seven Nation Army Per Makuli  ZG
 23  Southern Spots Hear Me Roar  ZG
 24  Southern Spots Rhino Rock  ZG
 25  Special Agent Snoopy vom Hause Picolino  Afwezig
 26  Spotty Of The Love Spots  U

 Fokkersklasse reuen

 27  Handsome Friends Bo Darya-Ye Noor  3 U
 28  Obonya's Pride Cai Iyanu Ya Nikita  2 U
 29  Puntinato Ballante Silly Sir Six  1 U

 Kampioensklasse reuen

 30  Canadian Club Vom Teutoburger Wald  1 U + Best in Show/BOB/CAC
 31  Curias Ivanhoe It Is  2 U

 Veteranenklasse reuen

 32  Black Jack With A Laugh  2 U
 33  Christi Ormond Intelligent Solution  1 U + Beste Veteraan

 Funklasse reuen

 34  Archimedes Tîwele Elensar  2e plaats
 35  Epic Excalibur Vom Teutoburger Wald  1e plaats

Teven

 Jongste puppyklasse teven

 36  Belamy Von Der Oebisfelder Burg  1 VB + Beste Baby
 37  Daelly’Dots View To A Kill  2 VB
 38  Indian Feather Likely Shawnee  Afwezig

 Puppyklasse teven

 39  Beech Lane Skylarks Song Of Ynyslas  Disk.
 40  Flying Spots Lily Of The Valley  3 VB
 41  Lilo  B
 42  Milly Junior vom Hause Fiedanu  Afwezig
 43  Mulan  2 VB
 44  Nala  4 VB
 45  Namara’s Ay Caramba  1 VB + Beste Puppy
 46  Puntinato Ballante Ultima Ursula Utopia  B

 Jeugdklasse teven

 47  Hagmoll Peppers Bijou  ZG
 48  I Nenya Ikigai Of Dalmatey’s Spot  4 U
 49  U Make My Heart Beat Passionate About You  1 U + Beste Jeugd
 51  Unforgettable Lucky Star Of The Love Spots  3 U
 52  Update Umbra Of The Three Turnip's  M
 53  Update Unique Of The Three Turnip's  2 U
 54  Whooptihoo"s Fruity Fresh  ZG

 Tussenklasse teven

 55  Alessia Von Der Oebisfelder Burg  U
 56  Indian Dogs Himalaya Ohin  Afwezig
 57  Indian Dogs Hopewell Randy  Afwezig
 58  Indian Dogs Hopi Glenn  ZG
 59  Lady Blanchefleur Of Apollo Estate  ZG
 60  Lady Guinevere Of Apollo Estate  3 U
 61  Ofra Haza The Astonishing  2 U
 62  Oops All Spots Cayenne  ZG
 63  Puntinato Ballante Tempting Tropical Tuttifrutti  4 U
 64  Spotmaniac Divine Design  1 U
 65  Un Amico Per La Vita Cani D'Amore  ZG

 Openklasse teven

 66  Above A Beyond Iz Terletskoy Dubravy  3 U
 67  Chablis Iz Terletskoy Dubravy  U
 68  Chuppa Chupps Iz Terletskoy Dubravy  4 U
 69  Indian Feather Idolize Utah  ZG
 70  Obonya's Pride Ela Anna Felicia  2 U
 71  Whooptihoo’s Crepe Suzette  1 U

 Fokkersklasse teven

 72  Alexia of the House Kyjano  ZG
 73  Beech Lane Silver Maple  ZG
 74  Haeska Halifax Of Dalmatey's Spot  Afwezig
 75  Indian Feather Jicarilla Girl  Afwezig
 76  Ivy vom Hause Fiedanu  2 U
 77  Obonya's Pride Ela Anna Rubina  3 U
 78  Puntinato Ballante Shining Star Stippa  1 U + Res.CAC
 79  Sexy And I Know It Passionate About You  4 U

 Kampioensklasse teven

 80  Obonya's Pride Bella Donna Yaela  3 ZG
 81  Pretty In Pink Passionate About You  1 U + Res.BIS/BOS/CAC
 82  V.d. Zuidzijde Jelly Popping Candy  2 U

 Veteranenklasse teven

 83  Dalmacademy's Dutch Delicious  1 U
 84  Handsome Friends Adamas Koh I Noor  3 U
 85  Obonya's Pride Anna-tevka  2 U

 Funklasse teven

 86  Fleur V.h. Hof Dousberg  1e plaats
 87  Puntinato Ballante Touch Of Lemon  2e plaats