NCDHlogo Groot Nieuw6

Commissies

De N.C.D.H. haar bestuur en commissies bestaan uit de volgende vrijwilligers:

Verenigingsbestuur
Voorzitter: Katja van den Eijnden - katja@ncdh.nl
Secretaris (waarnemend): Karin Nieuwenhof - karin@ncdh.nl
Penningmeester (waarnemend): Hèlen Kroon - helen@ncdh.nl
Bestuurslid Communicatie: Richard Schmid - richard@ncdh.nl
Bestuurslid Evenementen en DIN-fonds: Dian Jacobs - dian@ncdh.nl
Bestuurslid Gezondheid en Database: Simone Maten - simone@ncdh.nl

Penningmeester
Openstaande vacature

Ledenadministratie
Vacature (voorlopig ‘on hold’)
Ledenadministratie@ncdh.nl

Redactiecommissie
Mevr. J. van Deelen
Mevr. H. Obdeijn
Mevr. M. van Rossum
redactie@ncdh.nl

Evenementencommissie
Mevr. L. van Duin
Dhr. A. Klapwijk
Mevr. J. Trost
evenementen@ncdh.nl

Gezondheidscommissie
Mevr. E. Kuipers
Mevr. J. Lagendijk
Mevr. A. Morgans
Mevr. L. Plat-Coelers
gezondheid@ncdh.nl

Databasecommissie
Dhr. P. Bosstad (beheerder)
Mevr. J. Trost
database@ncdh.nl

Kascommissie
Dhr. P. Bosstad
Mevr. C. Vaandrager
Dhr. H. van Wijk (reserve)

DIN-fonds commissie
Mevr. A. de Boer
Mevr. J. Lagendijk
Dhr. J. Lagendijk
Mevr. S. Lourens
Mevr. M. van Twist
Dhr. M. Verburgt
info@din-fonds.nl
078-6816213

Nestinventarisatie
Mevr. H. Berlage
Mevr. J. Lagendijk
Mevr. A. Morgans (coördinatie)
Mevr. E. Schaareman
nestinventarisatie@ncdh.nl

Pup-informatie
Mevr. C. Vaandrager
pupinformatie@ncdh.nl
0181-451410

Contact algemeen
info@ncdh.nl

© 1947 - 2019 Nederlandse Club voor Dalmatische Honden